Veletrh bižuterie, šperků, doplňků a materiálů pro vlastní tvoření.

Veletrh bižuterie, šperků, doplňků a materiálů pro vlastní tvoření. -

Pro vystavovatele

Hledáte zákaznice, které zajímají drahé kameny, bijou, minerály, šperky, materiály pro vlastní tvoření, kosmetika nebo móda? Najdete je na veletrhu BIJOU EXPO Prague 2018, který se uskuteční ve dvou dnech od 7. do 8. září v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Bijou Expo Prague bude probíhat ve stejné hale jako největší tuzemský veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa, který každý rok navštíví více než 12 000 návštěvnic. Souběžně s veletrhy Bijou Expo  Prague a World of Beauty & Spa probíhá také veletrh Minerály a drahé kameny. Ten se uskuteční v jedné výstavní hale s tradičními veletrhy Sběratel a Investor.

  • Tři akce zaměřené na dámské publikum v jednom termínu!
  • Dva další souběžné veletrhy, které lákají na výstaviště zákazníky
  • Více jak 12 000 návštěvnic z celé republiky

 

F. A. Q.

 

Je pro mne lepší účast na Bijou Expo nebo na veletrhu Minerály a drahé kameny?

Záleží na tom, kdo jsou Vaši zákazníci. Pokud jsou to převážně ženy, pak je najdete spíše na Bijou Expo. Váš stánek bude ve stejné hale, ve které probíhá veletrh kosmetiky a relaxace World of Beauty & Spa, jež je největším podobně zaměřeným veletrhem v České republice a navštíví jej každý rok přes 20 000 návštěvnic.

Jestli ve Vaší nabídce převažují minerály a drahé kameny, jež zajímají především sběratele, fandy mineralogie a znalce kamenů, pak zamiřte se svým zbožím na veletrh Minerály a drahé kameny. Ten probíhá v jedné výstavní hale s veletrhy Sběratel a Investor, to znamená, že Vám budou dělat společnost prodejci a sběratelé poštovních známek, mincí, zlata, pohlednic a dalšího sběratelského artiklu. Těch každý rok dorazí na veletrh Sběratel přes 12 000.

 

Proč jsou rozdílné ceny a jiných mechanismus pronájmu výstavní plochy u veletrhu Bijou Expo a Minerály a drahé kameny, když je oba pořádá společnost Double Impact?

Double Impact je pořadatel veletrhu Sběratel, jehož jsou Minerály a drahé kameny součástí a proto jejich ceny kopírují ceník veletrhu Sběratel. World of Beauty and Spa pořádá společnost Expobeauty Prague a naše Bijou Expo je v její hale pouze hostem. Proto způsob jakým se vypočítává cena za objednanou plochu vychází z ceníku veletrhu World of Beauty and Spa a liší se od Sběratele.

Proč se veletrh jmenuje samostatně Minerály a drahé kameny nebo Bijou Expo, když se konají v jedné hale v s jinými veletrhy?

Protože naším cílem je přivést vám, našim vystavovatelům více klientů. Řada Vašich potencionálních zákazníků neví, že se pod hlavičkou veletrhu Sběratel skrývají také minerály a mnoho žen by na akci s názvem World of Beauty and Spa nehledalo šperky. S názvem, který jasně definuje nomenklaturu veletrhu se nám lépe dělá cílená reklamní kampaň, jež tak má šanci oslovit opravdu návštěvníky, které daná oblast zajímá.

 

Datum konání:

7. – 8. září 2017

Místo:

Praha – PVA Letňany
Beranových 667
Praha 9

Podmínky účasti zde